Upozornění

Vážení přátelé, kvůli panleukopenii v karanténě jsme nuceni do odvolání stopnout příjem koček. Po doléčení bude karanténa obsazena minimálně 6 týdnů (vyléčené zvíře vylučuje virus i další týdny). Momentálně musíme stopnout příjem koček do karantény po dobu 3 měsíců. AKTUÁLNĚ DO LEDNA 2018! Totéž platí pro kastrace venkovek - ty jsme schopni zařídit pokud si pooperační péči kočky zařídí krmiči sami. Děkujeme za pochopení ve svízelných časech!
Tým šance zvířatům

Shark

Shark

Sharka přivezla naše dočaskářka na veterinu ve zuboženém stavu, v horečkách způsobených abscesy. 

Po počáteční diagnostice na FeLV a FIV (oboje negativní) a biochemickém vyšetření krve (pouze dvě drobné odchylky a výrazné navýšení globulinů potvrzující masivní zánět) byla zahájena agresivní antibiotická a infuzní terapie, během 24h došlo k výraznému zlepšení stavu. 

Sharkovi se velice ulevilo, což se projevilo i na jeho chování, kdy se nedokáže nabažit mazlení a užívá si lidskou pozornost. Po kompletním zaléčení se bude kocourek kastrovat. Byl by rád za možnost chodit ven, jistě je to také dobrý myšilov. 

Kdo by chtěl podpořit léčbu Sharka budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na náš sbírkový účet 2000725481/210 poznámka Shark. Všem dárcům moc děkujeme!

Zpět na výpis