Upozornění

S lítostí musíme oznámit, že platí KOČIČÍ STOP STAV, tedy nepřijímáme nové kočky, protože v karanténě máme tzv. kočičí mor, tedy panleukopenii.
Děkujeme za pochopení!
Tým šance zvířatům

Eddie

Eddie

  • * 21.9.2008 v CHS jako Hiram z Peršlu
  • v léčbě se silnou alergií především na maso, spojené se zánětem kůže, očí, uší - provedeny testy na alergii, po úpravě stravy by se měl Eddie zlepšovat.
  • zatím neočkovaný, nekastrovaný, nečipovaný
  • POSTUP ADOPCE zde

Edík je 11letý aktivní fešák. Miluje být nablízku svým lidem. Je už klidnější, celý den prospí, ale odpoledne se moc těší na procházku a nadšeně skáče a kňučí, jakmile vidí vodítko. Má rád jiné fenky, malé pejsky a ty větší si vybírá. Kočky doma jsou bez problému, venku je bude asi honit jako skoro každý pes. Na hlas moc nereaguje, je skoro hluchý, ale slyší na pískání. Právě kvůli špatnému sluchu nedoporučujeme umístění k malým, nepředvídatelným dětem. Hůře také vidí, máme pocit, že problém je vidění na blízko, zatímco na dálku vidí lépe. Kvůli jeho problémům s alergiemi mu nemůžeme dát jakoukoliv ňamku. Má moc rád zeleninu a vařené vajíčko. Zvládá i delší procházky, ale v nenáročném terénu. Miluje mazlení, drbání, je šťastný, když může jen ležet se svými lidmi na gauči. Kapeme mu do očí a do uší, kde má zánět způsobený alergií, která bude po nových granulích ustupovat. 

Zpět na výpis