Úvod » Naše zvířata » Ar

Ar

Ar se k nám dostal od minimálně druhého majitele, jelikož nebyl vhodný pro myslivost. Hledáme pro něj tedy domov, kde ho rodina bude mít jako parťáka na delší procházky, ale i odpočinek doma 😊

Je to velmi jemný, milý pes - opravdový sympaťák 😊 Na všechny reaguje moc přátelsky - jak na psy či feny, tak na lidi 😊 K lidem má však trošku nedůvěru, ale pouze do doby, než zjistí, jak daná domácnost funguje a že mu nic nehrozí.

Na vodítku chodí ukázkově, je to zkrátka pohodář. Nyní ho učíme žít uvnitř domu, byl zvyklý na kotcový chov a z tohoto důvodu bojuje s tzv. stereotypním chováním, což v jeho případě znamená, že se točí dokolečka, kdykoliv ho něco rozruší nebo když zkrátka neví, co se sebou. Kdykoliv toto začne dělat, přivoláme ho k sobě např. pro pohlazení nebo mu dáme nějaký jednoduchý povel (sedni, lehni), abychom toto chování přerušili. Už pomalu chápe, že je jeho točení nežádoucím chováním a učí se odpočívat 😊 

Celou noc je opravdu klidný, hezky spí a nevyvádí hlouposti. Přiznáváme...leží u postele 😊😊😊 

S klidem bychom ho doporučili i do rodiny s dětmi. Ar je opravdový dobrák 😊 Ocenil by ale klidnější a trpělivý domov, kde mu pomůžou srovnat sebevědomí.

Zpět na výpis

Věk: 2 roky

  • nar. 2020 
  • do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný
  • německý drátosrstý ohař
  • POSTUP ADOPCE ZDE
  • adopční dotazníky můžete zasílat rovnou na e-mail naší dočaskářky: Veronika.Krimska@sancezviratum.cz, případně volejte na tel. č. uvedené v kontaktech (Veronika Křimská)
  • Ar se nachází v depozitu u České Lípy
Postup adopce zde