Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Slepý Lištičkyn

Slepý Lištičkyn

Lištičkyn je malý, plachý, jedinečný… Zbožňuje být lidem nablízku, vinout se jim kolem ruky, mazlit se s nimi a čumáčkem se vtírat pod bundu. Je to další pejsek z kauzy Hrádek nad Nisou/Odřichovice na Hranicích. Nenachází se v Liberci, ale na PLZEŇSKU, převoz do PRAHY není problém.

Je to submisivní závisláček, který by nejraději 24 hodin denně promazlil. Není sebevědomý a proto ani jeho pohyby nemají žádno razanci, je opatrný a něžný i k malým dětem. V dočasném domově bydlí s několika kočkami.

Lištičkyn je z nich naprosto nejnádhernější a od 21. ledna čeká v dočasném domově na svůj domov trvalý. Je slepý, má trvalé oční poškození, které je nezvratné (byl vyšetřen u očního specialisty).

Pokud máte pocit, že zvládnete pro jednoho psíka udělat tak málo, jako pomoci mu na jeho cestě k lepšímu životu, jakkoliv, dejte nám vědět. Lištičkyn bydlí v západních čechách, v Boru u Tachova, 60 km od Plzně a 6 km od exitu Nová Hospoda/Tachov – dálnice Praha – Plzeň. Všichni jeho sourozenci žijí ve velké smečce, snášenliví s ostatními, psíky i fenkami, Lištičkyn byl také zvyklý na tento způsob života, je i vzhledem ke své slepotě snášenlivý se všemi živočišnými druhy. (autorkou je Lištičkynova opatrovnice).

Zpět na výpis

  • pes
  • očkovaný
  • odčervený
  • slepý
  • snášenlivý, miluje lidskou blízkost