Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Žofré

Žofré

Žofré je jedno z koťat přijatých z prašného prostředí firmy. Má zánět pupečníku, který se mu musí denně vyplachovat a vymačkat. Jeho mamina je mazlivá, po socializaci bude Žofré společenským kocourkem.

19.7. Žofík překonal zánět pupečníku, zánět nervové soustavy a dnes zvládl operaci kýly. Na tak malého prcka je to několik bitev za sebou. Proto doufáme, že tato je uplně poslední.

17.7.2016: Žofík překonal zánět nervového systému, rád by lítal a pral se se sestřičkou jako drak, ale musíme ho krotit kvůli kýle, která se v posledních dnech zvětšila. 19.7.2016 jde Žofík na operaci, při níž mu bude kýla odstraněna.

AKTUALIZACE 28.6.2016: Když Žofík překonal zánět pupečníku, měli jsme za to, že má vyhráno. Bohužel včera (27.6.2016) měl podivně svěšenou hlavičku na stranu, špatně držel rovnováhu a točil se v kruhu. Pohled na něj byl žalostný, letěli jsme ihned na veterinu, kde dostal antibiotika a kortikoidy. Jeho oslabené tělíčko se pravděpodobně zánětu zcela nezbavilo. Napadena je neurologická soustava, nevíme však nic konkrétního, původcem může být více aspektů, bubínek má však neporušený. Co nás drží nad vodou je fakt, že Žofík není apatický, naopak běhá, saje od mámy mléko, chodí na záchůdek. Při pohledu na něj je však člověku ouzko. Jednu bitvu se zánětem pupečníku překonal, věříme tedy, že jeho chuť do života i tento zánět převálcuje! Kdo by chtěl na Žofínkovu léčbu přispět, může tak učinit na níže uvedený sbírkový účet, děkujeme všem dárcům, jejichž pomoci si ceníme.

Na veterinární výdaje Žofrého lze přispět na sbírkový, transparentní účet: 2000725481/2010, všem případným dárcům velice děkujeme.

Viz http://www.sancezviratum.cz/jak-muzete-pomoci/financne

Informace o adopci + postup adopce naleznete po klikntí zde

Zpět na výpis

  • * cca 20.5.2016
  • odčervený
  • očkovaný
  • čipovaný
  • kastrovaný