Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Žužu

Žužu

Žužu byla přijata z prašného prostředí firmy, kde se narodila. Měla zánět pupečníku, a tak bylo nutné jí ho denně vyplachovat. Dnes má pupečník krásně zahojený, a hlavně se z ní stala mazlivka a vrnilka číslo jedna :) Nehraje si tak bojovně jako její sourozenci, raději si užívá mazlení a žužlá ruku. Při hrách se sourozenci si však nenechá nic líbit. Jako malinká prodělala zánět nervové soustavy, má proto někdy hlavičku trochu na stranu, jakoby se divila.

Aktualita 26.8.

S malou Žužu jsme byli včera na očkování a čipování, a shledali jsme, že hlavička na stranu, která jí zůstala po napadení nervové soustavy (vestibulární syndrom). Žužinka vypadá, že se stále diví, hlavička na stranu ji v ničem neomezuje, jen doufá, že najde někoho, kdo nad tím taky mávne rukou.

Malá Žužu bojuje stejně jako bráška Žofík se zánětem nervové soustavy. Také měla asi týden hlavičku na stranu, a měla problém s motorikou. Medikamenty však zabraly, a malá je zase hravá. Žužu byla přijata z prašného prostředí firmy, kde se narodila. Měla zánět pupečníku, a tak bylo nutné jí ho denně vyplachovat. Dnes má pupečník zahojený, zůstala po něm malá kýla, kterou je možno odstranit při kastraci kočičky. Žužu si zatím užívá bezstarostného skotačení, leze po nohavicích a raduje se ze světa

Na veterinární výdaje Žužu lze přispět na sbírkový, transparentní účet: 2000725481/2010, všem případným dárcům velice děkujeme.

Viz http://www.sancezviratum.cz/jak-muzete-pomoci/financne

Informace o adopci + postup adopce naleznete po kliknutí zde

 

Zpět na výpis

  • * cca 20.5.2016
  • odčervná
  • očkovaná
  • čipovaná
  • kastrovaná