Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Hugína

Hugína

Hugína je malá kotěcí holka, která se dostala na veterinu se zlámanou zadní nohou. Protože operace nebyla ve fin. možnostech majitelů, kteří na Hugí alespoň přispěli, operace uhradí a bude se jí hledat nový domov. Kotě je neskutečně mazlivé, před operací hopkalo s napuchlou nožkou ve vzduchu a i tak si vynucovalo mazlení a chování. Kdo jí nabídne domov, rozhodně neprohloupí :) 22.6.2016 Hugína úspěšně podstoupila operaci a o jejím dalším pokroku budeme informovat. Do adopce půjde neočkovaná, s tím, že si ji nový majitel naočkuje, přece jen nějakou dobu se jí noha bude hojit, a neradi bychom zdržovali její adopci.

6.8. 2016 Hugína je prostě ultra šídlo 🙂 Byla sice v rezervaci, ale s pánem jsme se dohodli na klidnějším kotěti, a tak Hugína zase hledá domov. Brzy jí bude vyňat implantát a bude moci za novou rodinkou.

Kdo by Hugíně chtěl přispět na náklady léčby nebo péče, může tak učinit na sbírkový účet 2000725481/2010, případným dárcům moc děkujeme, http://www.sancezviratum.cz/jak-muzete-pomoci/financne

O tom jak i se šrouby v noze se řádí, se můžete podívat na video po klinuté zde

 

 

 

 

 

 

Zpět na výpis

  • * cca polovina března 2016
  • po operaci zlomené zadní nohy
  • testovaná na FeLV a FIV