Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Hodor

Hodor

Hodorek je 4letý fešák, který je rád venku, doma dělá neplechu, což je důvod, proč se ho zbavil původní páníček (který si ho od nás bral jako štěně). Byl by pro něj tedy vhodný domov, kde bude mít k dispozici zahradu i přístup do domu na spaní, třeba aspoň na chodbu. Nemá nutně potřebu být s lidmi v obýváku. Snáší se bez problému s jinými psy, dobře reaguje na děti a ženy. Na muže zatím reaguje štěkotem, ale ne agresí. Spíš to vypadá, že se bojí. Nechá si hezky nasadit košík a jede autem bez problému. Je veselý a hravý jako štěně.

Podařilo se nám spojit se s původním majitelem, který si Hodorka od nás bral jako štěně a po nějaké dobře přestal komunikovat. Ač byl v kontaktu s dočaskářkou, neozval se jí, když měl se psem problémy nebo se rozhodl ho dát pryč. Místo toho podal inzerát na bazoš a psa daroval "do dobrých rukou". Tedy paní, která se Hodora zbavila zřejmě brzy poté, a putoval minimálně k dalším dvěma nezodpovědným majitelům (sociálně vyloučení a poslední štace u narkomanky, které psa zabavila PČR).

Tohle stresující putování si pejsek mohl ušetřit! Kdyby se majitel ozval, že si se psem neví rady, situaci bychom vyřešili. Další věc k zamyšlení je, proč měl v úmyslu majitel množit psa, jehož chování nezvládal - ač dočaskářce tvrdil, že na kastraci je objednaný, neučinil tak, protože prý chtěl štěňatka... To už je jen perla na závěr. Moc doufáme, že nový domov bude jeho posledním, je to hodný pes, který si zaslouží lásku a péči.

Zpět na výpis

  • * 12.12.2016
  • odčerven, kastrovaný, čipovaný, čeká ho vakcinace
  •   postup adopce po kliknutí zde