Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Margot

Margot

Margotce je asi 8 let, je očkovaná, čipovaná a kastrovaná, připravená si jen sbalit batůžek a odstěhovat se k novým páníčkům :) Margotka má srdeční vadu, která ji ale nijak neomezuje, jen 2x denně bere léky. Margotka ušla dlouhou cestu a je z ní naprostá pohodářka. Zvládá bezproblémově i situace, které jinak psům vadí. když je potřeba jí nasadit košík, sama do něj strčí hlavičku a dostane odměnu. Ve smečce funguje bezvadně, léky si sama bere ruky a dokonce si o ně poprosí. Hůř slyší, ale v podstatě to není poznat, protože udržuje oční kontakt a reaguje na posunky. Horší sluch má svoje výhody. Třbea boučka a ohňostroj jsou Margot putna. Hezky chodí na vodítku, nechává ho prověšené. 

Byla by ideální k důchodcům v domečku se zahrádkou a volným pohybem ven i dovnitř. Klidně ve společnosti koček i slepic. Pokud by jezdily vnoučata a návštěvy, lepší ji nechat v klidu někde oddělenou, vzruch jí nedělá dobře. Je čistotná, neštěká zbytečně, neskáče, neničí.

Margot byla zjištěna degenerace mitrální chlopně. Doživotně bude muset užívat léky, jejichž cena je 600,- Kč měsíčně. Margot to v běžném psím životě ale nijak neomezuje, jen by se měla vyhnout zvýšené fyzické zátěži - případně jsme ochotni po domluvě Margot přispívat na léky.

Margot můžete přispět na veterinární ošetření na transparentní účet: 2000725481/2010.

Zpět na výpis

  • *2012
  • kastrovaná, očkovaná, čipovaná
  • bere léky na srdeční vadu
  • POSTUP ADOPCE zde