Úvod » Naše zvířata » Psi k adopci » Endy

Endy

Endy je cca 7 let starý kříženec, který přišel o svou majitelku. Nadále pak žil v kotci. Shodou okolností ho po úmrtí majitelky 2-3x týdně chodila venčit rodina, která od nás adoptovala štěndo. Jinak neměl téměř žádný sociální kontakt. A právě naše adoptivní rodina nás poprosila, zda bychom se Endyho ujali. Dědici rádi souhlasili, Endy je tedy u nás a učí se žít doma. Učí se pravidlům a slušnému chování i stolování 🤭🤭🤭 Již dvakrát byl na individuálním tréninku u naší skvělé Milušky Křupalové v Okrouhlé u Nového Boru.

Endy umí sedni, lehni, pac, moc hezky chodí u nohy, chce to jenom důslednost 😉 Endy je v současnosti nesebevědomý pes, a proto ho úplně nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi. V žádném případě není agresivní, ale má z minulosti nastavený jakýsi obranný mechanismus, kdy mu nejde o to ublížit, ale zastrašit. Občas se po nás zkusil ohnat, nikdy nás ale nekousl! Údajně byl dříve napaden sousedem železnou tyčí.

Poté co si na nás zvykl, dělá pokroky. Hledáme pro něj klidnou a trpělivou rodinu, protože víme, že z Endyho bude skvělý, bystrý a hodný parťák do nepohody. Snášenlivost s kočkami zatím ok, nijak je nenahání. Snášenlivost s fenkami i psy jakékoliv velikosti, i bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou kastrovaní, je velmi dobrá.

Naše adoptivní rodina, která ho chodila venčit, s ním udělala kus práce. Zbytek je teď na nás (učit ho žít doma) a budoucí rodině 😊

Dáte Endymu šanci? Při zájmu o Endyho pište na e-mail Veronika.Krimska@sancezviratum.cz

#Endy #Sancezviratum #hledadomov

Zpět na výpis

  • cca 7 let
  • do adopce půjde očkovaný, odčervaný, čipovaný a kastrovaný
  • cca 13 kg (rozdíly pouze v gramech, dle aktuální kondice)
  • kříženec
  • POSTUP ADOPCE ZDE
  • adopční dotazníky můžete zasílat rovnou na e-mail naší dočaskářky: Veronika.Krimska@sancezviratum.cz, případně volejte na tel. č. uvedené v kontaktech (Veronika Křimská)
  • Endy se nachází v depozitu u České Lípy, příjem 21.12.2022
Postup adopce zde