Úvod » O nás » Kauzy a Aktuality » Adopce má smysl

Adopce má smysl

Adopcí zvířete z útulku nezměníme celý svět, ale můžeme změnit celý svět jedinému zvířeti. A to za to stojí!

Také věříte, že adopce má smysl?

Přidejte se k nám a staňte se důležitou součástí období od záchrany zvířete v nouzi po chvíli, kde se mu změní život v ráj.

Jak?

#‎adopcemásmysl‬

11236547_920861131314337_6436802142284705756_n

INSPIRUJTE. Změnili jste život zvířeti v útulku Přidejte si na sociální sítě jeho fotku s krátkým popiskem a nezapomeňtě na  hastag.  Přidejte tak váš příběh k mnoha dalším, které se pod tímto hashtagem ukrývají.

NEKUPUJTE. Nic víc už není, nic lepčího pro zvířata v útulku nemůžete udělat. Tohle je pro ně ta největší pomoc. Nezapomeňte se pak pochlubit svým novým parťákem na sociálních síťích a přidejte hashtag #‎adopcemásmysl aťse můžeme radovat s vámi.

stenata

PODPORUJTE. Každá koruna je krokem k úspěšné záchraně zvířete v nouzi. Někdy chybí jen léky, jindy zase nezbytná operace nebo je nutné speciální vybavení. Třeba zrovna náš spolek můžete podpořit zasláním pravidelného daru na provozní transparentní účet 2500383983/2010 - poznámka adopce má smysl

ADOPTUJTE. Nic víc už není, nic lepčího pro zvíře z útulku udělat nemůžete. Tohle je TOP, Nezapoměňte pak dát na facebook fotku vašeho nově adoptovaného zvířátka s hashtagem #‎adopcemásmysl‬

Všechny příběhy psů z našeho spolku najdete na facebooku pod hashtagem #‎adopcemásmysl‬

DSCN1469

Do akce se zapojili:

Dogpoint

Sekce na ochranu koček - Svoboda zvířat Plzeň

Voříškov.cz

Šance zvířatům

Zpět na výpis