Úvod » O nás » Kauzy a Aktuality » Pomoc pro Matýska a Lemmyho

Pomoc pro Matýska a Lemmyho

Momentálně máme v léčení kocoura Matýska, který k nám přišel chrčící s oboustranným zápalem plic a pár dní musel být v kyslíkovém stanu. Jeho stav se sice zlepšoval, avšak nelepšil se, tak jak by měl. Proto byl poslán do Slaného na sono-kardio vyšetření, kde se zjistila diagnoza nálezu fokální hypertrofie mezikomorové přepážky v oblasti výtokového traktu pravé komory. S tímto souvisícející SAM - dopředný pohyb septálního cípu mitrální chlopně. Je to diagnoza, se kterou statisticky kočky žijí rok, nicméně Matýsek chováním vypadá dobře, je velmi živý, mazlivý a má velkou chuť k jídlu. Bere 3 druhy medikace. Přikládáme faktury, veterinární zprávy a rtg. Za jakýkoliv příspěvek na Matyho léčbu moc děkujeme!

Lemmy je náš další svěřenec, kterému se často vrací zdravotní potíže - na vině je opakující se záňět tlustého střeva, na začátku týdne nám zkolaboval, trápil ho úporný průjem, a musel být hospitalizovaný na klinice. Za Lemmyho také moc děkujeme, pokud se rozhodnete ho podpořit.

Částku je možné zaslat na transparentní sbírkový účet 2000725481/2010 s pozn. Maty a Lemmy dar, všem případným dárcům jsme moc vděčni.

Zpět na výpis