Upozornění

Vážení přátelé, kvůli panleukopenii v karanténě jsme nuceni do odvolání stopnout příjem koček. Po doléčení bude karanténa obsazena minimálně 6 týdnů (vyléčené zvíře vylučuje virus i další týdny). Momentálně musíme stopnout příjem koček do karantény po dobu 3 měsíců. AKTUÁLNĚ DO LEDNA 2018! Totéž platí pro kastrace venkovek - ty jsme schopni zařídit pokud si pooperační péči kočky zařídí krmiči sami. Děkujeme za pochopení ve svízelných časech!
Tým šance zvířatům

MISS Kočka 2015

Miss kočka je unikátní soutěž krásy všech koček zcela bez ohledu na věk, pohlaví, barvu, druh srsti a hlavně původ, tedy „papír“! Pořádáme ji už od r. 2003 - protože každý majitel kočky má přece to nejkrásnější zvíře na celém světě. Každý/á to může přijít dokázat!

Vítěze vybírají přímo návštěvníci, a to pomocí hlasovacích lístků. Kromě nich své favority volí VIP Porota (tj. známé osobnosti, které mají kočky v oblibě + odborníci z řad profesionálních posuzovatelů).

CELÝ VÝTĚŽEK Z AKCE jde vždy ve prospěch opuštěných koček, přímo na místě probíhá i Umisťovací výstava koček z útulků!

LETOŠNÍ ROČNÍK SE KONÁ 7. LISTOPADU V KC ZAHRADA V PRAZE11 NA CHODOVĚ.

Vše o akci na www.misskocka.cz

GENERÁLNÍM PARTNEREM ročníku 2015 je značka BRIT. Vítězové dostanou kvalitní krmení, které si získává čím dál větší oblibu u majitelů kočiček i psů.

Akci pořádá Kočičí Azyl CZ ve spolupráci se Srdcem pro kočky o.s.

inzerát

Zpět na výpis