Úvod » Jak pomoci » Materiálně

Materiálně

KRMIVO

(nebojte se nás kontaktovat)

Uvítáme kvalitní krmiva pro psy a kočky.

Naši svěřenci dostávají pouze granule Ontario a Royal Canin. Proto jestli nám chcete pomoci, ideální je darovat tyto značky. 

Stejný důraz klademe i na konzervy. Po těch nekvalitních mají zvířata průjem. Pokud chcete pomoci, budeme vděční, když budete volit méně, ale kvalitní, než více a nekvalitní. 

Nekrmíme krmivem, které zakoupíte v supermarketech (značky jako jsou Pedigree,Propesco, Chappi, Whiskas, Felix). Toto krmivo dál darujeme organizacím pracujícími s bezdomovci, kteří mají často psy, nebo krmičkám divokých koček.

Tato krmiva obsahují mnoho soli, barviv, alergenů a nevhodných látek, které zatěžují játra a ledviny. Po levných a nekvalitních granulích a především konzervách mají zvířata zažívací potíže. Asi polovina psů, i koček, kteří se k nám dostanou, mají rozhozené zažívání, často máme několik zvířat zprvu na dietních granulích, probioticích, právě i kvůli dlouhodobému krmení lacinými, barevnými granulemi u bývalého majitele.

Další možností je přispět do mističky v projektu Psí přání. Po naplnění mističky si poté za vybranou částku přímo přes nadaci Pes v Nouzi objednáme potřebné krmivo. www.psiprani.cz

_________________________________

Jakékoliv Vámi již nevyužité věci po Vašem mazlíčkovi

Například vodítka, obojky, hračky pro pejsky a kočičky, deky, pelíšky, náhubky, škrabadla, apod. 

_________________________________

Veterinární přípravky

Převážně odčervovadla na vnější a vnitřní parazity, kloubní výživa pro staré psy, vitaminové doplňky pro zanedbané psy.

Dále prostředky pro úklid, savé podložky a jiné.

_________________________________

Vhodné prostory pro naši činnost v Liberci

Zatím máme prostory pro kočky v Chrastavě v areálu firmy Reklama 66, která nám poskytla 2 místnosti za symbolický nájem. Máme zde kočičí karanténu a kancelář. Přesto STÁLE HLEDÁME PROSTORY PRO VĚTŠÍ ZÁZEMÍ V LIBERCI, nejlépe na periferii. Ideální by pro nás byl prostor s možností psího výběhu, oddělených místností pro kancelář, karanténu a sklad. Za možnost využívání prostor bychom se rádi odvděčili případnými drobnými opravami, náš rozpočet je zatím omezený, přesto je tu prostor pro domluvu. S případnými nabídkami nám prosíme pište na kontakt@sancezviratum.cz, děkujeme.