Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Bonifác

Bonifác

Bonifácovi je 11 let a jeho osud je pohnutý. V jeho cca dvou letech si ho adoptoval starší pár z útulku. Bohužel však kvůli nemoci se o něj již dál nemohli starat. a tak téměř po devíti letech musel Bonifác pryč. Příbuzní se ho údajně snažili udat, ale marně. Proto ho jednoho dne zanesli na veterinu s tím, že ho chtějí utratit. Jediné štěstí bylo to, že ho odnesli k naší veterinářce, ta samozřejmě odmítla zdravé zvíře uspat a předala kontakt na nás. No a tak se Bonifác objevil u nás. Několik let neočkovaný, neodčervovaný, s nadváhou a zánětem očí. Několik dní truchlil a smutnil. Byl zalezlý v koupelně a nežral. Po nějaké době se pomalu začal lepšit a nabírat sílu do nového života. Nemohli jsme ho nechat naočkovat, protože zánět očí se vlekl a ne a ne se vyléčit. Naštěstí byl Bonifác vykastrovaný, tak alespoň toto se nemuselo odkládat.
Nyní je z něj jiná kočka a veterinářka říká, že tím, jak ho chtěli utratit mu vlastně zachránili život, protože s jeho nadváhou by netrvalo dlouho a objevily by se nějaké nemoci.

Bonifác si začal hrát, dovádět, zvykl si na psy a jiné kočky a z kocoura samotáře se stal supermazlič. Jen teď čeká na stálý domov, holt starší kočky zas tak nejdou. Ale on si to zaslouží a díky jeho báječné povaze si ho snad brzy někdo zamiluje.

Kocour je očkovaný, odčervený, kastrovaný, čistotný. Rád chodí ven a spí v posteli. Vhodný do klidnější rodiny.

Zpět na výpis

Bonifác

Informace o adopci

  • cca 11 let

  • očkovaný

  • odčervený

  • kastrovaný

  • vhodný do domu s přístupem ven i dovnitř

  • dobře snáší kočky a klidné psy, doporučujeme jako jedináčka