Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Angie

Angie

Angie je asi 12ti letá fenka Westíka. Dočaskářkám dala zabrat, dvě hodiny jí zbavovaly slepené srsti a dredů. Po vykoupíní si užívala mazlení. Fenka je velice kontaktní, učí se hygienickým návykům, které nemá. Do této doby žila v kotci.

Angie na první návštěvě u veterináře dostala antibiotika na nachlazení. Po kontrolním RTG srdce. Váží cca 8,5 kg. Trošku hůře vidí, ale to je v jejím věku normální. Angie je moc hodná, milá, nekonfliktní, klidná, trpělivá při veškerém ošetřování - prostě andílek. Angie je v dočasné péči - depozitum Mnichovo Hradiště.

21. 6. 2016
Angie byla 14. 6. na kontrole na kardiologii a její stav se zlepšil. Léky již bude brát doživotně, ale je skvělé, že zabírají. Že se jí ulevilo je poznat i z jejího chování. Lépe jí, ráda se prochází po zahrádce a občas dokonce i popoběhne. Už to není ten smutný uzlíček, ale spokojený pes, který si svůj život užívá. Dělá mi velkou radost <3
Mohla by odejít do adopce, pokud se najde někdo, kdo by ji poskytl péči, kterou potřebuje.

Chtěla bych moc poděkovat skupině Westík v núdzi/Westie in need za finanční pomoc pro Angie. Zaplatili vyšetření u kardiologa + něco navíc. VELIKÉ DÍKY!!! https://www.facebook.com/Westík-v-núdzi-Westie-in-need-160688970642424/?ref=ts&fref=ts

19.5.2016

Angie už je lépe, téměř nekašle. Vyfasovala novou mikinku, kterou jí ušila její úžasná dočaskářka, protože je jí často zima. Sice stále zlobí s jídlem, ale zatím dál nehubne.
Děkujeme všem, kdo na Angie přispěli. Moc si toho vážíme! 

14. 5. 2016
Zdravotní stav Angie se bohužel zhoršil. Dnes odpoledne návštěva veterinární kliniky, znovu RTG, sono, odběr krve. Nevypadá to moc dobře. V pondělí jedeme na odborné vyšetření. Změněna medikace, tak snad se jí uleví. Vyšetření bude finančně náročné. Děkujeme všem co nám přispějí na léčbu.

9. 5. 2016
Dnešní kontrola u veta mi udělala velikou radost. Pravá plíce je čistá a na levé je jen mírný edém. Angie byla očipovaná a oočkováná. Pak jí ještě skvělá psí kadeřnice. Angie opět vše trpělivě snášela jako opravdová psí dáma. Teď už odpočívá.

 

3. 5. 2016
Včera byla Angie opět na kontrole. Její stav je malinko lepší. Aby stabilizace probíhala rychleji, dostala ještě jedny léky. Za týden opět na kontrolu a pokud na tom bude zas o chlupek lépe, čeká jí očkování a čipování. Jinak Angie už se u nás krásně zabydlela. Má daleko větší zájem o dění kolem sebe. I přesto že krásně baští, kvalitní strava se projevila a Angie ze své nadváhy zhubla již 20 deka. Je to zlatíčko Emotikona heart

25. 4. 2016
Dnešní kontrola u veterináře nás příliš nepotěšila Emotikona frown Angie má levostranné selhávání srdce a oboustranný edém plic. Jinak sono břicha je dobré. Dostala léky a za týden opět na kontrolu, zda zabírají. Budeme doufat, že ji léky stabilizují.


Kdo by chtěl Angie přispět na její léčbu může tak na náš transparentní sbírkový účet 2000725481/2010 V.S. 1628 Děkujeme

 

 

 

 

Zpět na výpis

Věk: 12 let