Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Lasinka

Lasinka

Byl to pro Lassinku těžký den. Musela se rozloučit s paničkou, se kterou strávila celý život, celkem 9 let. Její rodina však přišla o byt, a na ubytovně psi být nesmí, ani taková hodná skorojezevčička jako je Lassinka. Fenečka tedy byla přijata do našeho depozita v Mnichově Hradišti, kde jí přivítala smečka podobně velkých psů. Na ty Lassie reagovala na výbornou, jak na kluky, tak na holky. Ačkoliv cestu skoro celou probrečela a třásla se, v domácím prostředí po chvíli pookřála. Vnímá energii ostatních psů, a tím, že jsou v klidu, se i ona uklidnila a hned projevila snahu mezi ně zapadnout.

Je to naprosto bezproblémová fenečka, která nic neničí, hygiena 100%, zbytečně neštěká, na vodítku chodí dobře a je poslušná. Je velice mazlivá a nejradši je v těsné blízkosti svého člověka, v noci spinká pod peřinou. Nemá problém s žádnými pejsky, určitě by si zvykla i na domácí kočičku, potkany a křečka pozoruje se zájmem a ty by asi lovila. Jen nemá ráda malé děti a zpočátku je nedůvěřivá k cizím lidem. Jedinou její neřestí je, že krade jídlo, a to i syrové brambory či jablka, ale nechá si ukradené jídlo vzít z tlamky. Její páníček s ní může jakkoliv manipulovat, vše si nechá líbit.

Lassinka váží 8 kg. Na mléčné liště měla nádor -odstraněn při kastraci 26.11.2016.. Kdo by chtěl Lassince na operaci přispět, může tak učinit na transparentním účtu 2000725481/2010 s pozn. Dar Lassinka, VS 20160050 - za Lassinku moc děkujeme!

Lassie je pohodářka, nemusí však uplně malé děti, vadí ji jejich hluk a nepředvídatelné pohyby, se zvířaty problém vůbec nemá, naopak.

Zpět na výpis

Věk: 9 let

  • * 2009
  • kastrovaná
  • očkovaná
  • čipovaná.
  • adopční poplatek 1000,-
  • Informace o adopci + postup adopce naleznete po kliknutí zde