Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Fanynka

Fanynka

Fanynka je srandovní, střapatá fenečka pocházející z množírny u Tábora. Všichni pejsci jsou na tom psychicky relativně dobře na podmínky, ze kterých pocházejí. Fanynka se rychle rozkoukala, v čemž jí pomohla zvědavost, po vykoupání se prý přesunula na klín a moc si ho užívala. 

Fanynka je stará 4-5 let, zřejmě měla 2x štěňata, podezření na svrab. K adopci po očkování a kastraci (vzhledem k velikému zájmu o psy uvažujeme, že by se psi mohli kastrovat v adopcích).

AKTUÁLNĚ: 
28.11.2014: Fanynce je mnohem lépe :) už je opět veselá a dostává i chuť k jídlu. Zatím má dietu – piškotky a rýži s mrkví a kuřecími prsíčky. Pokud se bude Fany uzdravovat dle plánu, čeká jí příští čtvrtek očkování, pak přeléčení proti svrabu, kastrace a bude potřeba vyčistit zuby…

26.11.2014: Včera navečer u Fanynky propukla těžká střevní viróza s krvavým průjmem a zvracením. Dnes dostala 2 injekce antibiotik a 1 proti krvácení. Je apatická a podchlazená, tak zahříváme u topení pomocí pet lahví s teplou vodou. Zítra jí čekají další injekce. Na infuze to prý zatím není, zítra se uvidí, jak se s tím pere, zda antibiotika zabírají. Je hodně slabá. 
Držte palce, ať se s tím statečně popere a nevzdá to. Pečujeme o ní dnem i nocí, aby nebyla ani chvilku bez dozoru.

————————–————————–——————–
Kdo by chtěl Fanynce pomoci finančně, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na její veterinární péči na náš transparentní účet 2500383983/2010 s poznámkou „množírna“. Děkujeme všem případným dárcům!

Zpět na výpis