Prosíme při adopci noste roušku, zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme

Deniska

Deniska

2.9. S lítostí musíme sdělit, že malá Deniska dnes (2.9.2016) prohrála svůj boj. Včera byla hospitalizovaná kvůli průjmu a zvracení. Rentgen zjistil neprůchodná střeva, na veterině se sice přes noc hospitalizovala, ale ráno jí bohužel vypovědělo srdíčko před plánovanou operací. Děkujeme za obětavou péči její dočaskářce, která ji vypiplala od malého koťátka, a ztráta Denisky ji velice bolí. Děkujeme také všem, kdo malou podporovali, moc si toho vážíme.

Deniska je další holka, která měla štěstí v neštěstí. Sice ji někdo hodil do kontejneru ještě s pupeční šňůrou, ale našly ji děti. Deny se dostala k nám do péče naší skvělé dočaskářky v důchodu, která ji krmí z lahve. Malá má však zánět pupečníku, byla apatická a měla průjem. Je proto na atb. Věříme, že zánět zvládne a bude z ní velká holka :) Zřejmě z ní vyroste kočena se želvovinovým zbarvením, podle flíčků na hlavičce.
Aktualizace k 23.7.2016: Denisce jsou již 4 týdny, její váha při posledním vážení byla 202g.

Aktualizace: 5.7.2016: Deniska váží 102 gramů, konečně začíná přibírat na váze, což u koťat vždy znamená obrat k lepšímu! :)

Kdo by chtěl na léčbu malé Denysky přispět, může tak učinit na sbírkový, transparentní účet 2000725481/2010


Více zde: http://www.sancezviratum.cz/jak-muzete-pomoci/financne

Zpět na výpis