Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Naše zvířata » Psi k adopci » Artuš

Artuš

Artuš je moc milý pes, který miluje lidi. Je to prostě mamánek, který každému musí stát za zadkem a kontrolovat vše, co děláte. V dočasném domově má pod kontrolou veškeré práce od vaření, přes úklid, až po opravy dveří, přivrtání čehokoliv a kdekoliv. Veškerou kontrolu provádí bez nároku na mzdu, pouze za jídlo :)

Artík byl v původní rodině zvyklý na volnost pohybu z domu na zahradu a určitě by mu to vyhovovalo i v novém domově. Artík nemá rád samotu ani zavřené dveře. Pak poštěkává, škrábe dveře, ale po chvíli si lehne. Řešením je nechat mu více volného prostoru.

Artuše nedoporučujeme k druhému samci respektive ne člověku bez zkušeností. Po kastraci se to samozřejmě může změnit, ale v současnosti jsme raději opatrní. V původní rodině se se samcem pral. S fenami vychází naprosto bez problémů.

Asi bychom ho nenechávali o samota s velmi malým pejskem ani kočkou, přestože pod dozorem je s nimi ok, když ho člověk slovně usměrňuje, co se sluší a co už ne.

Artik má za sebou základní výcvik a hony, ale v dočasném domově zkouší, že povel sedni skutečně slyší poprvé. Za pamlsek si však vzpomene.

Povahově je to veliký mazel.

Do nového domova půjde kastrovaný, odčervený, očkovaný, čipovaný.

 

Zpět na výpis

  • 2017
  • očkovaný, kastrovaný, čipovaný
  • kříženec porcelaine a alpského jezevčíkovitého brakýře
  • POSTUP ADOPCE ZDE
Postup adopce zde