Úvod » Naše zvířata » Boss

Boss

Boss je velký tvrďák, se kterým si není radno zahrávat. Odčervování vypadá trošku jako na divokém západě, je nutno na sebe dávat pozor. Boss je velmi nedůvěřivý a je si dobře vědomý své rychlosti a váhy. Přesto si u nás zvykl a vyhodnotil, že mu u nás nic nehrozí, takže k nám přijde už na vzdálenost cca 2 m. Ale stále mu přijdeme podezřelí a rozhodně nepůjde do rizika odchycení, abychom ho zase odčervovali :-D 

Není primárně agresivní, radši uteče. Ale pokud mu nedáte jinou možnost, samozřejmě se chce bránit. Přesto se za Bosse přimlouváme, není to beran, který by lidi jen tak pro zábavu napadal, naopak. Spíše vás pozoruje z dálky. Hledáme pro něj klidný domov, kde dožije. S adoptujícím bude sepsána adopční smlouva. 

Nyní čekáme na střihače, aby z Bosse udělal vysekaného vůdce :-))

Pokud byste chtěli Bossovi přispět na seno a jiné laskominy, můžete přispět přes přiložený QR kód, případně platebním příkazem na transparentní bankovní účet 2500383983/2010 s poznámkou "SENO PRO ROHATCE".

Za fotografie děkujeme Nikol Hillové z Liberce :)

Zpět na výpis

  • beran klasické velké velikosti
  • odčervený, nekastrovaný
  • klasický masný beran
  • nabídky domova můžete zasílat na e-mail naší dočaskářky: Veronika.Krimska@sancezviratum.cz, případně volejte na tel. č. uvedené v kontaktech (Veronika Křimská)
  • Boss se nachází v depozitu u České Lípy -  externí nabídka hospodářství V. Křimské