Úvod » Naše zvířata » Amy

Amy

Amy jsme 12.8.2023 přijali od Městské policie Česká Lípa. Je to velmi milá a hravá kočička. Je energičtější, ale ne nějak zásadně. Je to zkrátka odrostlé kotě, které se nenechá dlouho vyzývat ke hře :-) Umí však i hezky odpočívat a prožít s člověkem pohodu :-)

Amynka bohužel prodělala několik záchvatů, které připomínali záchvaty epileptické. Dne 23.4.2024 byla proto objednána na klinické neurologické vyšetření, vyšetření krve a hlavně na magnetickou rezonanci a odběr mozkomíšního moku, abychom si byli jisti, co ji trápí. Vyšetřeními byla prokázána idiopatická epilepsie. Amynka tak bere ráno a večer antiepileptika, díky kterým již záchvaty vůbec nemá a funguje naprosto normálně. Tedy je to veselá, mazlivá kočička, která se tváří, že ji nic netrápí :-) 

Z braní léků ráno i večer jsme udělali rituál, kdy Amynka běží a skočí na židli, nechá si dát léky, a poté dostane nějakou dobrotu :-) Kéž by taková spolupráce byla i s některými pejsky u nás :-D Amy je zkrátka svědomitý kočkopes, který ví, že léky do jejího života patří a může s nimi prožít normální život :-) Má za sebou testování, čipování, očkování a je tedy volná k adopci. 

Zpět na výpis

  • nar. cca 2/2023
  • příjem od Městské policie Česká Lípa dne 12.8.2023, nález 12.8.2023 v Café Bomehia, ulice Erbenova, Česká Lípa
  • kastrovaná, čipovaná, očkovaná, testovaná na FIV, FelV a panleukopenii
  • adopční dotazníky můžete zasílat rovnou na e-mail naší dočaskářky: Veronika.Krimska@sancezviratum.cz, případně volejte na tel. č. uvedené v kontaktech (Veronika Křimská)
  • Amy se nachází v depozitu u České Lípy
Postup adopce zde