Úvod » Naše zvířata » Colorado

Colorado

Dvouletý krasavec, kterého nikdo nechtěl přijmout, protože je to prostě plemeno, u kterého lidé mnohdy mívají předsudky. I my prve pomoc odmítli a pomáhali hledat umístění někde jinde. Někde, kde jsou vhodnější prostory, méně psů atd. Coloušek však přeci jen skončil nakonec u nás.

Zpočátku je trošku bázlivější, ale když pozná, že mu již nic nehrozí, ukáže, jak veselý umí být. Poskakuje jako koza, olíbá vám doslova celý obličej (a to, prosím pěkně, jedním tahem!).

I když na něj někdo ze psů zahuláká za bukem, nenechá se do této taškařice vtáhnout 😎 Jeho fungování ve smečce jsme však ještě nějakou dobu prověřovali a zjistili jsme, že pokud na něj někdo ze psů vysloveně fyzicky zaútočí, neváhá útok vrátit zpět, nicméně spíše pořvává, hrozí, ale bez zakousnutí se, což je u stafoidního psa velmi dobrá zpráva 😇 Pokud má k okusu nějakou kost, tak se na ostatní samozřejmě zlobí, pokud mu jí chce někdo ukrást. Toto bychom ve velké smečce nepokoušeli, a tak tyto dobroty dostává do velké klece, kde se zároveň učí klidovému režimu a odpočinku. S dobrotami si tak do ní tedy leze sám, nikdy klece nepoužíváme formou trestu a očekáváme to tak i v případné rodině! 

Na vodítku je to docela tahoun, ale po 2 - 3 km se zklidní a jde se s ním poměrně pěkně.  

Co se týká vzhledu, je to neskutečný, docela mohutný krasavec. U nás má nick name Beach boy 🤭😂 Takového chlapce na pláži zkrátka prostě potkat chcete! 😇😜

Zpět na výpis

  • nar. 22.9.2021
  • datum příjmu 25.11.2023, příjem od tehdejších dočasných opatrovatelů a majitelů
  • kříženec amerického stafordšírského teriéra
  • váha proměnlivá dle aktuální kondice (vstupní váha 26,6 kg)
  • očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrace 6.12.2023
  • adopční dotazníky můžete zasílat rovnou na e-mail naší dočaskářky: Veronika.Krimska@sancezviratum.cz, případně volejte na tel. č. uvedené v kontaktech (Veronika Křimská)
  • Colorado se nachází v depozitu u České Lípy
  • POSTUP ADOPCE ZDE
Postup adopce zde