Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Šíla

Šíla

AKTUÁLNĚ:
1.7. 2014 jsme uhradili 14 128,- za operaci Šíly, kdy musela být akutně kastrována kvůli zánětu dělohy a nádorům v mléčné liště. Šíla se zotavuje, moc za ní děkujeme všem, kdo jí umožnili zákrok podstoupit. Další operace ji čeká kvůli nádorům v uším. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Dne 23.6. byla Šíla operována, provedena byla kastrace, a to z důvodu akutního zánětu dělohy, původně bylo v plánu i odstranění nádoru v uchu, avšak při operaci zjištěn prorůst nádorů v mléčné liště. Odoperování nádorů v uchu tedy odloženo. Cena celého úkonu činní 14 128,-, což není v našich možnostech, o pomoc tedy žádáme nadační fondy a naše podporovatele. Všem, kdo by na Šílu přispěli, moc děkujeme, budeme rádi za jakkoliv vysokou částku s poznámkou "ŠÍLA" č.ú. 2500383983/2010. Moc děkujeme!


Krásná fena cane corso Šíla hledá domov! Starší fenečka cca 10 let měla velice těžký život. Jako týraná alkoholikem byla zachráněna, našla domov. Bohužel osud se k ní opět obrátil zády, momentální páníčci musí prodat dům. Corsinka Šíla je zvyklá na pobyt na zahradě, v bytě pobývá bez problému pouze za přítomnosti svého člověka, bez něj propadá zřejmě separační úzkosti. Je tedy vhodná na zahradu nebo k lidem, kteří jsou celodenně doma nebo by si ji mohli brát do práce. Pro případný zájem nás prosím kontaktujte. Kontakt@sancezviratum.cz

Zpět na výpis