Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Robin

Robin

Nový život. To pro Robina znamenala středa 9. března. Dostal se z bahna, samoty a zimy mezi dvojnožce, kteří se mu věnují, což si neskutečně užívá. Mazlením a skládáním hlavy do klína dává najevo svou vděčnost. Je to ještě štěně, věříme, že se dá rychle do pořádku. Hlavní pro něj momentálně je přibrat. Pod srstí se totiž skrývá vyhublé tělo s trčící páteří. Léčí se mu svrab v uších a byl odčerven. To je však pro samotného Robinka vedlejší, naprosto nepodstatné. Pro něj je nejdůležitější to, že má u sebe lidi, kteří s ním komunikují. Je submisivní vůči lidem, na psy reaguje zvědavě, neagresivně. Po prožité samotě z něj nejspíš bude závislák. 

Robinkův den druhý: užívá si volného pobytu na zahradě a procházek na vodítku. Nechce se hnout od své dočaskářky ani na krok, neustále u nohy Emotikona smileSeznamuje se i s obry, které nikdy neviděl, jsou pro něj sice novinkou, ale jsou přátelští, tak se s nimi Robin skamarádil.

Kdo by chtěl Robinovi poslat příspěvek, může tak učinit na transparentní účet 2000725481/2010 s VS 1111, všem případným dárcům moc děkujeme!

Informace o adopci + postup naleznete po kliknutí zde

Zpět na výpis

  • * cca 1/2015
  •  odčerven
  •  očkovaný
  • kastrovaný