Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Lemmy

Lemmy

Lemmy stále čeká na nový domov. Lemmy je neuvěřitelný pohodář a skvělý společník. Jediné co ho trápí jsou časté zdravotní problémy, které se projevují díky alergiím a intolerancím. Lemmy je z tohoto důvodu na trvalé veterinární dietě, kterou je potřeba dodržovat. Lemmyho kromě zažívacích problémů trápí také kožní problémy. Hledáme tak domov, kde by měl maximální péči s možností dodržování režimu, díky kterému se Lemmymu snažíme v dočasné péči ulevit od problémů.

OBECNÉ INFO: Ač Lemmy při říchodu vypadal jako kříženec lenochoda (byl tak zarostlý), je to střední kříženec nějakého menšího společenského plemene (cca 11 kg). Z počátku byl opatrný, vděčný za péči. Víme jen to, že putoval z ruky do ruky a údajně byl týraný. Pravda je, že Lemmy byl ustrašený. Lemmy se v dočasné péči rozkoukal a stal se z něj veselý a hravý pejsek. Je to úžasný parťák na výlety, a také velký mazel :) Miluje děti a dovádění s míčkem. Je čistotný, zvyklý na pobyt v bytě. Má také rád jízdu autem, je to společenský frajer, navštěvuje s námi akce se stánkem, kde se těší přízni a mazlení návštěvníků. Kvůli zažívacím potížím by bylo v budoucnu vhodné ho mít na hypoalergenních granulích.

31.7. Lemmymu se opět začátek týdne vrátil zánět tlustého střeva. Momentálně bereme antibiotika. Doufáme, že vše se již uklidní.

7.7.2016 Lemmyho trápí ucpané anální žlázy, momentálně docházíme na kontrolu na veterinární kliniku a problém léčíme. Určitě Vás budeme nadále.

20.6.2016 Známe Lemmyho výsledky krevních testů. Jedná se o potravinovou intoleranci a budeme přecházet na novou stravu(TROVET HYPOALLERGENIC (RABBIT)/RRD). I přes potíže, které Lemmyho trápí je jako vždy akční a veselý :) Děkujeme všem co nám zaslali finanční dar! Přispět na granule můžete na náš provozní účet: 2500383983 / 2010.

31.5. 2016: Lemmy se dnes vrátil z hospitalizace. Opět se mu vrátil zánět tlustého střeva momentálně je na antibiotikách a vet. dietě (Hill´s Prescription Diet Canine I/D). Děkujeme všem co nám přispějí na jeho péči.
30.5.2016: Lemmyho opět trápí težké zažívací potíže provázené těžkým průjmováním. Opět ho trápí zánět tlustého střeva. Dnes byl opět ošetřen a momentálně je v hospitalizaci na veterinární klinice. Brzo přineseme podrobnější informace o jeho stavu. Lemmyho léčbu můžete podpořit na náš transparentní účet: 2000725481 / 2010 V.S. 2112 Děkujeme všem případným dárcům!

 

Informace o adopci a postup adopce naleznete po kliknutí zde.

Zpět na výpis

Věk: 4 roky

  • * 2013
  • očkovaný
  • kastrovaný
  • čipovaný
  • momentálně v léčení
  • momentálně možná rezervace na kontakt@sancezviratum.cz