Úvod » Naše zvířata » Našli domov » Kelly

Kelly

Fenečku Kelly jsme přijali od rodiny, která měla potíže sama se sebou a o fenku se nezvládali postarat. Před dvěmi lety fenku srazila motorka. Rtg ukázal nevratné porušení páteře mezi 4. a 5. obratlem, což způsobilo, že Kellinka neovládá vyměšování. Pohybově je na tom však velice dobře, běhá, je schopna sama vyskočit z auta. Krom ušpiněného zadku není poznat, že by byla nějak postižená. Byla zvyklá žít venku, proto by byla vděčná za zateplenou boudičku. Je samozřejmě možné mít inkontinentního pejska i doma s plínami, ale chápeme, že je to oběť. Kelly se rychle se fixuje, drží se svého známého člověka, dožaduje se hlazení. Ač je při těle, není líná, naopak je zvyklá chodit po celé vesnici, takže s procházkami a správným dávkováním krmiva se jistě dostane do formy.

Kelly se upravila srst, především okolo zadku se musela vyholit, aby se lépe udržovala hygiena kvůli inkontinenci. Kelly je určitě lépe, je také po kastraci, kterou zvládla na jedničku a zbavila se tak nálezu na mléčné liště. Holka se dává díky našim dočaskářkám pořádně do kupy - jen ti páníčci chybí :)

Moc děkujeme všem, kdo Kelly pomohli, aby se k nám mohla dostat. Paní Evě Phamové z Krmiv Raspenava za pytel kvalitních granulí pro snížení hmotnosti. Paní Noskové z obecního úřadu Raspenava za obětavé hledání fenky po obci.

Kdo by chtěl na Kelly veterinární výdaje přispět, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na sbírkové čú 2000725481/2010 s pozn. "Kelly"

 

Děkujeme Liberecké drbně za článek a pomoc pro Kelly - více zde po kliknutí

Zpět na výpis

  • * cca 2010
  • inkontinentní
  • 15,5 kg (nutno snížit hmotnost)
  • kastrovaná, očkovaná, čipovaná
  • postup adopce zde