Úvod » Naše zvířata » Psi k adopci » Rocky

Rocky

Rocky je jorkšírský teriér, který byl nalezen uvázaný v lese. Špinavý a s plstnatou srstí. Za ostříhání děkujeme paní Jelínkové z Turnova, která má salon pro psy a Rockyho ostříhala zdarma. 

Rocky je poslušný, miloučký, umí sedni. Trošku tahá na voditku, ale hezky poslouchá, kdyz je na volno, zvlášť za pamlsky. Má rád pozornost, je mazlivý a snášenlivý s jinými pejsky. Nevadí mu ani kočky a další domácí  zvířata. Nehodí se k malým dětem, protože je háklivý na prudkou manipulaci nebo packy, viz info níže. 

Ze začátku měl velký problém s manipulací s packami a zadní částí těla. Poté, co mu vyskočilo koleno z kloubu se zjistilo, že má luxaci pately a starou srostlou zlomeninu. Na jaře ho čeká operace kolenního kloubu. Hledáme pro něj ideálně domov v regionu, aby mohl podstoupit operaci, kterou uhradíme. Rocky kvůli svému stavu nemůže chodit na delší procházky, ideální je venčení např. na zahradě nebo když si jen poťape dle svého.

Hygienu má zvladnutou, jen z počátku s chutí značkuje.Ale pokud jste s ním v místnosti tak si to nedovolí, jen když zajdete za roh tak to umí. Rocky bude potřebovat opravdu trpělivého páníčka, protože trpí separační úzkostí - nezvládá být sám. O samotě štěká a čůrá, ničí. Momentálně ho má dočaskářka v ohrádce, když je v práci, ale bylo by ideální, aby žil s někým, kdo je již v důchodu a kdo si s ním poradí v době nepřítomnosti právě např. díky ohrádce.

Zpět na výpis

  • * cca 2017
  • nalezen u Turnova
  • očkovaný, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, čeká ho operace zadní nohy
  • Rocky se nachází v depozitu v Malém Rohozci