Úvod » O nás » Kauzy a Aktuality » Sbírka pro Víťu po amputaci packy

Sbírka pro Víťu po amputaci packy

Víťa měl štěstí v neštěstí. Levou zadní packu měl rozdrcenou, zřejmě v důsledku srážky s autem. Malý Víťa je však velký bojovník, a se vším, co se mu zřejmě v životě stalo, se statečně popral. Packa se zachránit nedala, na MVDr. Jiří Jiroudek Veterina Oblačná Liberec proběhla amputace, a pan doktor si pejska nechal i v dočasné péči. Malý invalida se hezky učí chodit, a samozřejmě se již navázal na své dočaskáře. 

Víťovi samozřejmě hledáme i nový, chápající domov. Pejsek zažil pravděpodobně bití či jiné nevhodné chování ke zvířeti. Reaguje na nápřah, má vyloženě strach z mužů, přičemž když si připadá zahnaný do kouta, neváhá na ně pouštět hrůzu vrčením. Je jasné, že Víťa si nezažil zrovna citlivý přístup... Právě proto hledáme citlivého nového majitele - nebo spíš dle předpokládaného Víti přání spíš majitelku :) Muže je schopen také tolerovat, pokud se k němu chovají citlivě. 

Pro ty, kdo by bojovníka Víťu chtěli podpořit příspěvkem prosíme psát do poznámky "VÍŤA" na č.ú. 2000725481/2010 - odkaz přímo na transparentní účet: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2000725481

Více informací o nás - www.sancezviratum.cz
Kdo by měl zájem přímo o Víťu, prosíme pište nám na kontakt@sancezviratum.cz - pošleme adopční dotazník a případně si zavoláme. Víťa je jinak nenáročný pejsek, který časem jistě silně přilne k majiteli, podobně jako jiní psi, kteří si prošli špatnými životními zkušenostmi. 

Všem případným dárcům za Víťu moc děkujeme!

Zpět na výpis