Úvod » O nás » Kauzy a Aktuality » Sbírka na pomoc svěrenců Šance zvířatům.

Sbírka na pomoc svěrenců Šance zvířatům.

Tak jako každé léto je pro nás toto období jedno z nejnáročnějších za celý rok. Na začátku léta se náš spolek snažil co nejvíce pomoci především koťatům v nouzi. V léčení jsme tak měli od začátku léta několik zvířat - koťátek nebo psů. Naplnili jsme tak naše celkové kapacity.
Veškerá pomoc není náročná jen fyzicky, ale také finančně. Některá naše zvířata jsou na veterinárních dietách. Největší výdaje jsou však za veterinární ošetření. Momentálně nás čeká zaplatit faktura za červenec. Prozatím víme, že faktura je na 38 000,- Kč. Více infromací po kliknutí zde

ŠTĚŇATA X JEZEVČÍKŮ: Momentálně jsme byli postaveni před velké dilema. Přijetí 3 štěňat s parvovirozou. Co je parvoviroza? Velice infekční a nebezpečený virus postihující především neočkované psy, štěňata nebo psy se zhoršenou imunitou. Jakmile jsme pro ně zajistili dočasnou péči v Praze, kde mohou pobývat zvířata s touto chorobou, věděli jsme, že je můžeme zachránit. Nyní řešíme, že je potřeba zaplatit hospitalizaci štěňat. Bohužel smluvní veteriny nebyly schopny malé přijmout, a tak celková částka za hospitalizaci těchto štěňat je 6 tisíc korun. Zatím nevíme, kolik dní bude pobyt činit, ale přesto jsme se rozhodli pomoci. Všem, kdo by na malé kříženečky jezevčíků přispějí, upřímně děkujeme!

Pokud sledujete osudy našich svěřenců a rádi byste nám pomohli, můžete tak učinit zasláním daru na náš transparentní sbírkový účet: 2000725481 / 2010 VS:1289. Veškeré dary budou použity na zaplacení veterinárního ošetření zvířat.


I malý dar nám může pomoci zaplatit veterinární ošetření.
Děkujeme
Tým Šance zvířatům

13957981_1171391116261336_2698997752392548874_o

Zpět na výpis