Úvod » O nás » Kauzy a Aktuality » Nové prostory - rekonstrukce

Nové prostory - rekonstrukce

Protože kočin, které potřebují pomoci neustále přibývá, a naše kapacity na takové počty již nestačí, rozhodli jsme se pro rozšíření našich prostorů.

V současné době máme v Chrastavě pronajatou kancelář a karanténu pro kočky. Bohužel kapacita dočasných péčí zoufale nestačí především v letních měsících zvládat přívaly koťat. Proto jsme se rozhodli stěhovat se do větších prostor, kde bude možnost vybudovat nejen kočičí místnost, novou karanténu, a kancelář, ale také sklad. Ten nám citelně chybí na jednom místě. Měli jsme ho totiž v prostoru soukromé firmy, která bohužel vyhořela.

Původní, oprýskané zdi jsme oblékli do nové omítky, vymalovali. Na zem jsme položili polystyrénovou podlahu, která slouží jako izolant a kočenám nebude od země zima. Na podlahu poté přijde ještě lino. V oknech budou samozřejmě zasíťována.

Do místnosti se rozmístí škrabadla, prolézačky pelíšky, aby měli chlupatí obyvatelé kočkonária pohodlí i zábavu :)

Pomůžete nám v budování kočičího depozita? Uvítáme jak pomoc finanční, tak materiální.
*Finančně můžete přispět na provozní účet 2500383983/2010 s pozn. dar rekonstrukce.

*Materiální pomoc uvítáme v V PODOBĚ LINOLEA do místnosti o rozměrech 4,76 x 3,68 metru. Je potřeba, aby linoleum nebylo děravé z důvodu vytírání v depozitu. Budeme také vděčni za škrabadla pro kočičky. Všem, kdo se rozhodli pomoci, moc děkujeme!

Všem dárcům za naše kočeny moc děkujeme! :) Přiložena fotka ze současného improvizovaného depozita v Chrastavě v místnosti, která normálně slouží jako karanténa (z tohoto důvodu zastaven příjem koček).

Zpět na výpis