Úvod » O nás » Kauzy a Aktuality » Auto pro Šanci zvířatům

Auto pro Šanci zvířatům

Tato slova se nám píší těžko. Dnes nám dojezdilo naše skromné autíčko, náš největší hrdina a držák „Pandička“ – Fiat Panda. Posádka je otřesená, ale v pořádku! To se ale bohužel nedá říct o našem jediném autě, které zajišťovalo každodenní návštěvy veteriny, převozy zvířat a mnoho dalšího. Nevíme, zda bude mít finančně vůbec oprava smysl (vhledem ke stáří auta). Bez auta jsme jako tělo bez duše a nedokážeme zajistit pomoc našim svěřencům, kterých je momentálně ke 40. Víme, že jste nás již nejednou nenechali na holičkách a pomohli jste nám nadále fungovat. Proto jsme se Vás rozhodli požádat o finanční pomoc za účelem koupi nového auto pro nás spolek Šance zvířatům. Jsme nenároční, potřebujeme sehnat auto, které nám bude sloužit stejně dobře jako naše Pandička. Velké poděkování teď patří dobrovolníkům, kteří nám vykryjí v nejbližších dnech přepravu zvířat, to však není trvalé řešení.

Kdo by nám chtěl přispět na nákup vozu, prosíme o příspěvek na náš transparentní účet: 2500383983 / 2010 VS: 201899
Pokud by se mezi Vámi našel prodejce aut, který by nám pomohl s nákupem – slevy při nákupu nového auta, prosím kontaktujte nás na zuzana.petnikova@sancezviratum.cz.
Budeme rádi za jakoukoliv pomoc v této situaci.
Peníze, které zde momentálně máme, jsou vázané na grant a čistě na veterinární výdaje, nemůžeme tedy s nimi nakládat jinak.
Pro to vše, co se teď stalo, máme zastavený příjem zvířat.
Všem, kdo nám pomohou moc a moc děkujeme a také za pochopení.

auto

Zpět na výpis